O nasborder

Jesteśmy młodym zespołem zmotywowanych, chętnych do działania, ale i doświadczonych ludzi, których łączy pasja do marketingu internetowego.

Reklama w internecie to ogromna szansa dla firm, ale także świat rządzący się swoimi, niekoniecznie jasnymi zasadam – dlatego też postawiliśmy naszą firmę na 3 filarach stanowiących podstawę wszystkich naszych działań:

Skuteczność

Marketing internetowy przenosi możliwości dopasowania reklamy i badania jej efektywności wielkich koncernów na grunt małych i średnich firm. Dlatego też stawiamy na skuteczność – nie zaproponujemy reklamy lub fraz, które nie przyniosą korzyści klientowi.

Wiedza

Marketing internetowy to dziedzina prężnie rozwijająca się, wiedza zdobyta, a nierozwijana i nie aktualizowana staje się nieskuteczna. Dlatego też stawiamy na cykleczne doszkalanie, ale także na własne testy i rozwiązania, które wprowadzamy po sprawdzeniu ich skuteczności – czyni nas to innowacyjnymi!

Przejrzystość

Kierujemy się jasnymi zasadami, nasze umowy są nieskomplikowane, nie zawierają tzw. zapisów drobnym drukiem. Interesuje nas współpraca długoterminowa oparta na wspólnym zaufaniu, które staramy się budować od samego początku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty IT Jump!