Pozycjonowanie i optymalizacja stron

border

Pozycjonowanie – to proces mający na celu zajmowanie przez daną stronę wysokich pozycji w wyszukiwarce na frazy lub słowa kluczowe.

Definicja ta to najprostsze, ale przy tym najbardziej płytkie przedstawienie tej usługi.

Dlaczego warto być wysoko?

Zdecydowana większość internautów szukając produktów lub usług za pomocą wyszukiwarek zatrzymuje się na pierwszej stronie wyników. Im strona zajmuje wyższą pozycję, tym większa szansa, że internauta odwiedzi właśnie ją.

Reklama w wyszukiwarkach jest skuteczna?

Pozycjonowanie nie ma na celu pozyskania jak największej liczby dowolnych odwiedzających, ale skierowania na stronę osób szukających usług lub produktów oferowanych właśnie przez pozycjonowaną stronę. Pozyskujemy więc internautów zainteresowanych zakupami, dzięki czemu jest to jedna z najskuteczniejszych metod reklamowych, nie tylko w internecie.

Słowa kluczowe

Dobranie słów korzystnych dla Twojej strony to podstawa jeśli pozycjonowanie ma być efektywne. Zestaw dopasowanych fraz generujący korzystny ruch to klucz do czerpania zalet z pozycjonowania stron.

Frazy

Optymalizacja strony

Google umieszczając witrynę na konkretnych pozycjach dokonuje jej oceny – bez dostosowania jej do wymagań wyszukiwarek nie ma wyników. Zawsze dokonujemy podstawowe zmiany bez dodatkowych opłat!

Optymalizacja

Realne efekty

Nie obiecujemy wyników od zaraz – realne efekty można uzyskać od 1 miesiąca do nawet 5 w zależności od konkurencyjności fraz. Jeśli ktoś twierdzi, że wypozycjonuje stronę w kilka dni – kłamie.

Zegar