Tworzenie stron Internetowych

border

 

Podstawą każdej działalności w internecie jest strona www, pozwala ona na prezentację oferty oraz wskazanie w jaki sposób można z niej skorzystać. Dobrze zaprojektowana i wykonana strona firmowa powinna sugerować odwiedzającemu czego dotyczy, a przy tym umożliwić mu szybkie i wygodne dotarcie do wszelkich innych informacji zawartych na witrynie.

Zaprezentuj firmę w internecie!

IT Jump oferuje profesjonalne strony internetowe, które pozwolą w ciekawy i przejrzysty sposób zaprezentować ofertę każdej firmy. Przy każdym zleceniu staramy się w jak najwyższym stopniu spełniać wszelkie wymagania nam stawiane. Każdy klient otrzymuje autorski projekt graficzny, który po dostosowaniu do ewentualnych uwag, programujemy jako stronę www.

Każda strona przygotowana przez IT Jump jest dostosowana do wskazówek Google, dzięki czemu nie wymaga dalszych optymalizacji pod wyszukiwarki. Daje to większe szanse na znalezienie się na wyższych pozycjach w Google.

Tworzymy strony internetowe z pasją

  • Wdrażamy stronę dopiero po akceptacji autorskiego projektu graficznego
  • Każda strona przygotowana przez IT Jump jest dostosowana do wskazówek Google
  • Dostosowujemy kod strony do poprawnego wyświetlania w wielu przeglądarkach

Nasze ostatnie realizacje:

Strona dla projektu Uniwersytetu Śląskiego Nowa Jakość Edukacji

Strona dla projektu Uniwersytetu Śląskiego Nowa Jakość Edukacji

Realizacja obejmująca logo oraz stronę internetową przygotowaną zgodnie z indywidualnym projektem graficznym wykonanym według wymogów instytucji finansujących projekt. Witryna została wykonana w technologii HTML/CSS3 z elementami JavaScript/jQuery z wykorzystaniem systemu do zarządzania treścią WordPress.

Strona dla Gabinetu kosmetycznego Spa&You

Strona dla Spa&You

Prosta realizacja strony internetowej przygotowanej zgodnie z indywidualnym projektem graficznym. Witryna została wykonana w technologii HTML/CSS3 z elementami JavaScript/jQuery z wykorzystaniem systemu do zarządzania treścią WordPress.

Strona dla DWD System Sp z o.o.

Strona dla DWD System Sp z o.o.

Realizacja obejmowała wykonanie strony internetowej przygotowanej zgodnie z indywidualnym projektem graficznym. Witryna została wykonana w technologii HTML/CSS3 z elementami JavaScript/jQuery z wykorzystaniem systemu do zarządzania treścią WordPress. Strona obsługuje 8 wersji językowych, każda na innej domenie. Dodatkowo część administracyjna jest wzbogacona o moduł ułatwiający zarządzanie załącznikami.

Strona dla DWD BauTech Sp z o.o.

Strona dla DWD BauTech Sp z o.o.

Realizacja obejmowała wykonanie strony internetowej zakodowanej zgodnie z indywidualnym projektem graficznym. Witryna została wykonana w technologii HTML/CSS3 z elementami JavaScript/jQuery z wykorzystaniem systemu do zarządzania treścią WordPress. Strona obsługuje 2 wersje językowe( jest przygotowania do obsługi większej liczny), każda na innej domenie. Dodatkowo część administracyjna jest wzbogacona o moduł ułatwiający zarządzanie załącznikami.

Strona dla DWD Service Sp z o.o.

Strona dla DWD Service Sp z o.o.

Realizacja obejmowała wykonanie strony internetowej stworzonej zgodnie z indywidualnym projektem graficznym. Witryna została wykonana w technologii HTML/CSS3 z elementami JavaScript/jQuery z wykorzystaniem systemu do zarządzania treścią WordPress. Strona jest także przygotowania do wprowadzenia dodatkowych wersji językowych opartych o różne domeny. Dodatkowo część administracyjna jest wzbogacona o moduł ułatwiający zarządzanie załącznikami.

Strona dla Komornika z Zabrza

Strona internetowa Komornik-Zabrze.com

Realizacja obejmowała wykonanie logotypu wraz ze stroną internetową przygotowaną zgodnie z indywidualnym projektem graficznym. Witryna została wykonana w technologii HTML/CSS3 z elementami JavaScript/jQuery z wykorzystaniem systemu do zarządzania treścią WordPress. Została również w pełni przygotowana pod pozycjonowanie, każda podstrona zawiera unikalne meta tagi.

Strona atelier24.pl

Strona internetowa Atelier24.pl

Realizacja obejmowała wykonanie strony internetowej przygotowanej zgodnie z indywidualnym projektem graficznym. Witryna została wykonana w technologii HTML/CSS z elementami JavaScript. Została również w pełni przygotowana pod pozycjonowanie.

Strona dla psychologa z Płocka

Strona internetowa Self-Esteem.pl

Realizacja obejmowała wykonanie logotypu wraz ze stroną internetową przygotowaną zgodnie z indywidualnym projektem graficznym. Witryna została wykonana w technologii HTML/CSS z elementami JavaScript. Została również w pełni przygotowana pod pozycjonowanie, każda podstrona zawiera unikalne meta tagi. Strona Self-esteem.pl jest zgodna ze standardami międzynarodowej organizacji W3C podwzględem HTML oraz CSS.